Plaża w Rewalu z mewami na falochronach.

Wakacje w Rewalu

Tu błękit nieba spotyka się z kolosalnością polskiego morza. Rewal - wypoczynkowe otoczenie, w którym przeżyjesz niezapomniane momenty. W sezonie wakacyjnym jest pełny życia, jednocześnie pozwalając na doskonały wypoczynek. Momenty odpoczynku uatrakcyjni odpoczynek na pięknym piaszczystym brzegu, który może pochwalić się Niebieską Flagą czyli ogólnoświatową nagrodą przyznawaną utrzymanym w czystości, bezpiecznym i najlepszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.

Moc atrakcji dla każdego

Leniuchowanie na piasku to nie jedyne zajęcie, które czeka na turystów, decydujących się odwiedzić Rewal. Fascynujących atrakcji tu nie zabraknie. Jednym z ciekawych punktów jest plac, wraz z pomnikami wielkich wielorybów. To główny punkt spotkań, z którego ukazuje się ładny krajobraz na rozległe wybrzeże rewalskie. Nie zabraknie także zabaw dla naszych maluchów – wieś ma w zanadrzu różne oraz niezawodne place do zabawy oraz dużo parków tematycznych.

Obszerna baza noclegów

W miasteczku wyszukamy dużo punktów zakwaterowania. Nie brakuje tu noclegów, które sprostają nawet bardzo wymagającym życzeniom. Noclegi Rewal - każdy z nas wyszuka coś dla siebie m.in.: domki, pokoje, kwatery, apartamenty, hotele oraz pensjonaty, działające sezonowo, jak i przez cały rok.

Czy zamówimy jedzenie na dowóz będąc w Rewalu?
W Rewalu zamówisz jedzenie na zamówienie. Takie działania cieszą się bardzo dużą popularnością, zwłaszcza gdy knajpa hotelowa jest już niedostępna, a nie chce Wam się już wychodzić na miasto. Taką popularną restauracją w okolicy, jest Pizzeria Róża Wiatrów. W samym sezonie czas oczekiwania na jedzenie może się wydłużyć.
Czy występuje jezioro w okolicy miasteczka Rewal?
W okolicy Niechorza oraz Pogorzelicy jest jezioro Liwia Łuża - zbiornik przybrzeżny Bałtyku. Cały obszar jeziora wraz z jego obrzeżami znajdują się pod ścisłą ochroną rezerwatu ornitologicznego. Liczne populacje łabędzi niemych żyją blisko akwenu. Domki letniskowe Rewal - zobacz oferty.W jeziorze Liwia Łuża kąpiel jest zakazana.
Jak możesz spędzić sobie czas w Rewalu, kiedy pogoda nie sprzyja?
Prawdopodobnie wielu z Was zadaje sobie niniejsze pytanie. Jeśli pogoda nie służy wylegiwaniu się na plaży (lecz deszcz nie leje), warto wykorzystać ów czas, na zajrzenie do kilku popularnych miejsc. Park Wieloryba to miejsce cieszące się dużą popularnością wśród przyjezdnych, Latarnia w Niechorzu to wskazany punkt odwiedzin, można wybrać się na przejażdżkę Kolejką Wąskotorową. Dla dzieci jak i młodzieży dodatkowo polecamy Park Linowy, z różnorodnymi poziomami trudności tras. Nieco na zachód od Rewala, zachęcamy na odwiedziny Nadmorskiego Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie. Oceanarium w Rewalu, Papugarnia w Pobierowie, Motylarnia w Niechorzu, czy Multimedialne Muzeum w Trzęsaczu, będą wspaniałą opcją, także podczas opadów deszczu.
Czy koleją PKP dostanę się do Rewala?
Kolejką wąskotorową możesz przejechać się po Rewalu i okolicy. Do samego Rewala nie przyjeżdża pociąg PKP. Pobliskie przystanki znajdują się w Kamieniu Pomorskim, Gryficach i Trzebiatowie.
© Kwatery Prywatne „Dom Mimon”
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja