Pobierowo

Pobierowo

Pobierowo - wymarzone na wczasy.

Pobierowo to nieduże miasteczko w Gminie Rewal, idealne na wyjazd. Szczególnie uwielbiają ją rodziny z dziećmi oraz wielbiciele aktywnego odpoczynku. Bliska odległość do Morza Bałtyckiego oraz ogrom atrakcji turystycznych sprawią, że będzie można tu spędzić niesamowite wczasy. Choć wakacje nad morzem kojarzą się raczej z wylegiwaniem na piasku w towarzystwie gorącego słońca, to będąc tutaj na urlopie, można naprawdę bardzo dobrze spędzać czas.

Zobacz ciekawe miejsca oraz atrakcje turystyczne.

W Pobierowie atrakcje turystyczne czekają praktycznie na każdym kroku. Tu nie będziecie się nudzić. Zadowoleni będą zwolennicy wylegiwania się na piasku i ludzie, którzy wybierają bardziej kreatywne spędzanie wypoczynku. Czeka na nich wiele rozmaitych tras spacerowych, lub rowerowych. Plażę w Pobierowie bez wątpienia można zaliczyć do jednej z najpopularniejszych atrakcji tego miasta. Jest bardzo czysta, piaszczysta i w wakacje posiada strzeżone kąpielisko, co z pewnością zadowoli rodziców z dziećmi. Można się wybrać na zwiedzanie okolicznych miejscowości tj.: Pogorzelica, Niechorze, Rewal, czy Trzęsacz. Gdy będziesz w Pobierowie warto odwiedzić latarnię morską w Niechorzu, odwiedzić Rewal i obejrzeć ruiny kościółka znajdującego się w Trzęsaczu.

Pobierowo noclegi dla każdego.

W miasteczku Pobierowo na stronę https://pobierowo.net.pl/noclegi możesz odszukać wiele obiektów noclegowych o przeróżnych standardach. Domki letniskowe ciągle cieszą się największą popularnością. W Pobierowie znajdziecie również: pensjonaty, apartamenty, hotele, pola kempingowe, czy namiotowe, oraz dużo kwater. Bardzo dużo obiektów noclegowych posiada baseny. W okolicy Pobierowa znajdziecie także aquaparki. Podsumowując - każdy znajdzie nocleg dla siebie w odpowiedniej kwocie. Pobyty wakacyjne trzeba zaplanować sobie wcześniej, gdyż przed samą podróżą możemy nie mieć już takiego dużego wyboru.

Jakie atrakcje turystyczne znajdę w Pobierowie?
W Pobierowie atrakcje znajdują się praktyczne wszędzie. Dlatego tutaj nikt się nie nudzi. Do najbardziej popularnych atrakcji zaliczamy czystą i piaszczystą plażę. Odpoczynek na bardzo ciepłym słońcu to jedno z ulubionych zajęć turystów. Zwolennicy aktywnego spędzania czasu również znajdą co nieco dla siebie. Tu czeka na nich dużo miejsc spacerowych i rowerowych.
Co interesującego warto zwiedzić w okolicy?
Będąc w Pobierowie warto by było odwiedzić okoliczne miasta wybrzeża rewalskiego, tj.: Niechorze, Rewal, Pogorzelica, Trzęsacz. W pobliskim Niechorzu czeka na odwiedzających latarnia morska, z której można zobaczyć zapierającą dech panoramę na Morze Bałtyckie. Natomiast Rewal to urokliwe nadmorskie miasteczko z ciekawym deptakiem, na którym są zlokalizowane rzeźby wielkich wielorybów. Natomiast w Trzęsaczu warto zwiedzić zawalony kościółek na klifie.
Czy na plaże w Pobierowie można zabrać ze sobą psa?
W wakacje zabrania się wstępu na plażę z psem. Wyjątek to specjalne obszary, gdzie spacerowanie ze zwierzętami jest dozwolone. Specjalne strefy znajdują się na: ul. Ciechanowska - zejście numer 43i ul. Graniczna - zejście nr 32. Za naruszenie przepisów można dostać dużą karę.
Jakie występują najpopularniejsze atrakcje w Pobierowie?
Pobierowo ma w ofercie dużo różnych atrakcji. Każdy z was znajdzie to, co go zainteresuje. Do najpopularniejszych atrakcji Pobierowa zaliczymy: Oceanarium, Papugarnię, plaże, Oko Iluzji i Dom Ewy Braun.
© Kwatery Prywatne „Dom Mimon”
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja