Niechorze

Niechorze

Niechorze – popularna miejscowość na wybrzeżu rewalskim.

Niechorze jest małą przybrzeżną miejscowością z woj. zachodniopomorskiego. Mieszka w niej niecałe tysiąc os., a w okresie letnim przeżywa ona prawdziwy najazd gości. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ Niechorze oferuje bardzo wiele.

Ciekawostki dostępne na terenie miejscowości Niechorze.

Jedną z najpopularniejszych atrakcji zapewnianych przez Niechorze jest latarnia, z której możesz cieszyć się malowniczym widokiem na okolicę. Godnym uwagi miejscem jest park z miniaturami latarni z polskiego wybrzeża. Godne uwagi są też zagrody, budowle rybackie z dawnych lat oraz dworzec Kolei Wąskotorowej.

Baza noclegowa zapewniana przez Niechorze.

Niechorze jest częścią składową wybrzeża rewalskiego. To kurort wypoczynkowy z wieloma pensjonatami, hotelami, domkami letniskowymi, ośrodkami wypoczynkowymi, polami namiotowymi, oraz apartamentami niechorze.pl i pokojami. Każdy jest w stanie znaleźć ofertę dla swoich najbliższych.

Czy w Niechorzu znajduje się latarnia morska?
Oczywiście. Znajdująca się tutaj w Niechorzu latarnia, jest udostępniana dla gości, którzy mają możliwość wejścia na nią za niewielką opłatą. Z latarni wyłania się niesamowity widok na Bałtyk, plażę oraz na Niechorze i sąsiadujące miejscowości. Jest to ciekawa lokalizacja godna polecenia.
Gdzie będziemy mogli dobrze zjeść na terenie miejscowości Niechorze?
Niechorze jest to interesująca miejscowość dla turystów, która ma wiele do zaoferowania swoim urlopowiczom, pod względem wyżywienia. Można znaleźć tutaj różnorodne restauracje, które mają w ofercie smaczne i pożywne dania. Nie można również narzekać na brak lokali oraz miejsc z przekąskami i potrawami typu fast-food.
Czy będziemy mogli znaleźć ciekawe miejsce noclegowe w Niechorzu?
Niechorze to miejscowość, która może się pochwalić bardzo bogatą ofertą miejsc noclegowych. Goście odwiedzający to miejsce, mają dostęp do wielu hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych z domkami, domków letniskowych oraz obszarów na namioty. Każdy bez problemu znajdzie miejsce dopasowane do indywidualnych potrzeb.
W którym miejscu znajduje się Niechorze?
Niechorze to niewielka miejscowość zlokalizowana nad morzem w województwie zachodniopomorskim. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że cieszy się popularnością wśród turystów w porze letniej. W okolicy Niechorza znajdują się inne atrakcyjne miejscowości, takie jak np.: Rewal i Trzęsacz. Niechorze leży również niedaleko Pobierowa oraz Pogorzelicy.
© Kwatery Prywatne „Dom Mimon”
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja